Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Konin  Sp. z o.o.
z siedzibą ul. Gajowa 1, 62-510 Konin,
tel. 63 249 73 00, fax: 63 249 73 29

tel. sekr. 63 249 73 00, kom. 667 600 020, e-mail: sekretariat@mpec.konin.pl, www.mpec.konin.pl
Nr KRS: 0000084967, Nr REGON: 310013652, NIP: 665-000-11-54,

Kogo szukamy: Specjalista ds. technicznych i efektywności energetycznej

Dlaczego warto do Nas dołączyć:

  • gwarantujemy stabilne zatrudnienie - umowa o pracę poprzedzona okresem próbnym,
  • praca w pełnym wymiarze czasu pracy, jednozmianowa, godz. 700-1500,
  • wynagrodzenie: wg Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy,
  • atrakcyjne dodatki: benefity socjalne, Pracowniczy Program Emerytalny,
  • wsparcie w okresie wdrażania się w obowiązki na stanowisku.

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia: wyższe o kierunku technicznym (inżynieria środowiska w zakresie instalacji sanitarnych lub pokrewne, ciepłownictwo, budownictwo, energetyka),
  • stosownych umiejętności: dobra znajomość programu AutoCad lub innego programu graficznego, dobra znajomość pakietu Office, szczególnie arkuszy kalkulacyjnych, czytania dokumentacji technicznych zawierających projekt zagospodarowania terenu,
  • dodatkowe atuty: znajomość programu kosztorysowego,
  • dyspozycyjności.

Zakres obowiązków:

  • aktualizacja graficzno – numerycznej bazy danych i obliczeń cieplno – hyraulicznych sieci ciepłowniczych AUDYTOR SCW,
  • opiniowanie studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego m. Konina
    oraz miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego m. Konina,
  • wykonywanie czynności  w celu realizacji obowiązku przez Spółkę wynikającego
    z ustawy o efektywności energetycznej,
  • współpraca z Towarową Giełdą Energii i Rejestrem Świadectw Pochodzenia, w tym monitorowanie cen świadectw majątkowych i zawieranych na giełdzie transakcji,
  • monitorowanie aktualności publikowanych na stronie m.in. Ministerstwa Rozwoju Regionalnego
    oraz NFOŚiGW i innych instytucji, dotyczących programów pomocowych pochodzących z krajowych i unijnych środków,
  • gromadzenie, analiza i rozliczanie dokumentów, które opisują zdarzenia służące poprawie efektywności energetycznej,  za które można uzyskać świadectwa efektywności energetycznej (białe certyfikaty),

W przypadku nieobecności pracowników działu realizacja dodatkowych obowiązków:

  • prowadzenie bazy ciepłomierzy,
  • obsługa systemu bilingowego PEC,
  • eksploatacja systemu zdalnego odczytu ciepłomierzy,
  • opracowywanie kosztorysów,
  • prowadzenie bazy protokołów odbiorów technicznych i końcowych

Pozostałe informacje:

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o złożenie aplikacji tj. listu motywacyjnego, Curriculum Vitae, Klauzuli informacyjnej i klauzuli zgody dla kandydatów do pracy w Siedzibie Spółki, Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (Sekretariat), ul. Gajowa 1 w Koninie lub przesłanie na adres email: sekretariat@mpec.konin.pl w terminie do dnia 17 maja 2024 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, którzy zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Kontakt:

Kierownik Działu Technicznego – Maciej Pawlak, tel. 63 249 73 23, email: mpawlak@mpec.konin.pl